Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМЩИНА ЗУСТРІЧАЄ ГЕРОЇВ

Із зони АТО додому повернулося 160 бійців 27 Сумського реактивного артилерійського полку

«Надзвичайно приємна місія – зустрічати героїв, адже саме завдяки вам Україна протистоїть ворогу, що посягнув на нашу територіальну цілісність та незалежність», – підкреслив у вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

За його словами, це остання велика група хлопців, які демобілізуються. Завдання ж влади нині – соціальний захист бійців АТО, організація належного безкоштовного медичного обслуговування, психологічної реабілітації та працевлаштування.

Не дивлячись на ранню годину, на пероні залізничного вокзалу було людно. Тут зібралися родичі бійців, представники влади, школярі з квітами, повітряними кульками та прапорами. Всіх об’єднала велика вдячність і повага до хлопців, котрі захищають кожного з нас на передовій.

Сержант Сергій ГРЕЧКА перебував у зоні АТО впродовж року, з початку військового конфлікту на Сході. За цей час вдома був лише двічі. Чоловік говорить, що на фронті він зустрів багато побратимів, з якими пройшов всі труднощі та небезпеку, але не зламався.

«Не ховатися, а захищати рідну землю, стояти до кінця», – побажав своїм співвітчизникам солдат, який з честю виконав свій громадянський обов’язок.