Визначено переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Ось уже вшосте відповідно до Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 19.09. 2007 № 1152 в Роменській районній державній адміністрації відбулося визначення кращого державного службовця. У цьому році у Конкурсі взяло участь 30 претендентів, по 15 державних службовців у номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

За результатами проведення трьох етапів Конкурсу на засіданні організаційного комітету визначено переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». В номінації «Кращий керівник» перемогла Ковальчук Яна Григорівна, завідувач сектору організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, в номінації «Кращий спеціаліст» переможцем визнано Федько Раїсу Миколаївну, головного спеціаліста сектору забезпечення доступу до публічної інформації та комунікацій з громадськістю апарату Роменської районної державної адміністрації.   

22 квітня 2013 року у конференц-залі Роменської районної державної адміністрації  відбулося   урочисте підведення підсумків І туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та нагородження переможців.

У заході взяли участь голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П., перший заступник та  заступники голови,   керівник апарату Роменської районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів  районної державної адміністрації, члени організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу Кращий державний службовець» та представники засобів масової інформації.

До переможців конкурсу з вітальним словом звернувся голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П., який наголосив на ролі  Конкурсу у вихованні лідерства на державній службі, виявленні найбільш професійних працівників, формуванні ефективного, дієвого кадрового резерву для подальшого зайняття керівних посад дійсно кращими державними службовцями. Голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П. привітав і вручив переможцям Грамоти голови Роменської районної державної адміністрації та квіти. По закінченню заходу голова організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  Татарінов В.М. побажав Ковальчук Яні Григорівні та Федько Раїсі Миколаївні  гідно представити Роменщину у ІІ  турі щорічного Конкурсу «Кращий державний службовець».

Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів у праці!

 

Організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець