Проведено нараду з питань організації літнього оздоровлення дітей

25 квітня 2013 року на нараді директорів загальноосвітніх шкіл, керівників пришкільних таборів з денним перебуванням було розглянуто питання стану організації та підготовки до літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії.

З вимогами санітарного законодавства при підготовці та функціонуванні дитячих закладів відпочинку та оздоровлення присутніх ознайомила провідний спеціаліст відділу організації Державного санітарно-епідеміологічного нагляду Роменського міськрайонного управління Держсанепідемслужби у Сумській області Браташ А.П.; питання щодо збереження життя і здоров’я дітей, профілактики дитячого травматизму та запобігання нещасним випадкам, проведення походів і купання дітей у водоймищах, надання невідкладної долікарняної допомоги висвітлила завідуюча педіатрично-терапевтичним відділенням ЦПМСД м.Ромни Бойко Л.М. Інспектор відділення ДАІ Роменського МВ УМВС України в Сумській області Волосяна Т.В. у своєму виступі зосередила увагу на питаннях дотримання вимог Правил дорожнього руху, проведення профілактичних заходів щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, перевезення організованих груп дітей. З питанням щодо оздоровлення та відпочинку дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, до присутніх звернулася головний спеціаліст сектору з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Римар Н.Б. Завідувач сектору кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ УМВС України в Сумській області наголосив на необхідності проведення профілактичних заходів щодо запобігання вчинення неповнолітніми правопорушень та злочинів під час літніх канікул. Дотримання вимог протипожежних норм і правил на об’єктах відпочинку та оздоровлення – тема виступу інспектора Роменського районного відділу Управління Держтехногенбезпеки у Сумській області Віннік Т. В. Янко Г. П., заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Посулля» зупинилася на питаннях, що стосуються організації екскурсійної діяльності під час літньої оздоровчої кампанії. Про організацію відпочинку, зайнятості дітей шкільного віку із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах проінформувала виконуюча обов’язки директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тихенко Н. Г.  Про заходи управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації щодо організації у навчально-виховних закладах району літніх канікул та відпочинку, оздоровлення , зайнятості дітей і учнівської молоді влітку 2013 року, вимогами до виховної роботи у закладах відпочинку доповіла головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Козленко С.В.

 Керівники пришкільного табору з денним перебуванням Перехрестівської ЗОШ 1-111 ступенів Зубко О.А., профільного табору Пустовійтівської ЗОШ 1-111 ступенів ім.П.І.Калнишевського Любиченко О.В. представили презентації з досвіду роботи щодо діяльності закладів відпочинку, ознайомили з комплексом заходів виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей; акцентували увагу на заходах, що сприяють формуванню здорового способу життя, розвитку духовності дітей.

По закінченню наради прийнято відповідні рішення.