Проведено виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу» в Гришинській сільській раді

26 квітня 2013 року в приміщенні Гришинської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу», з метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки та комплексного виїзного обслуговування населення району.

У виїзному прийомі прийняли участь Максімова Т.П. (головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації),       Радченко М.В. (головний спеціаліст-експерт з умов праці відділу з питань  праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Коваленко К.В. (державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Пасинков І.В. (соціальний працівник Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Северин С.М. (соціальний працівник Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Скиба Г.С. (заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі).

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, допомоги на догляд за інвалідами внаслідок психічного захворювання,  державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення. Також вивчалось питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.

Робота спеціалістів «мобільного соціального офісу» забезпечує, в межах своїх повноважень, реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населення шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання громадян.