Відбулося засідання колегії Роменської районної державної адміністрації

30 квітня в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів голова районної державної адміністрації Сєрік В.П.

На засіданні були розглянуті питання: “Про виконання Програми економічного і соціального розвитку та місцевих бюджетів району за І квартал 2013 року”. По даному питанню доповіла начальник управління економічного розвитку, торгівлі  та організації діяльності центру надання адміністративних послуг Гребенюк О.П., по питанню щодо виконання місцевих бюджетів співдоповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Анісімова М.В.

Також на засіданні було заслухане питання “Про хід підготовки навчальних закладів району до проведення літньої оздоровчої кампанії 2013 року”, інформувала т.в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Шаповалова О.П. Також по даному питанню виступили головний спеціаліст відділу організації Державного санітарно-епідеміологічного нагляду Роменського міськрайонного управління Головного управління  Держсанепідемслужби у Сумській області                       Корж Ю.О. та головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Роменської  районної державної адміністрації Матвієнко С.Г.

За результатами засідання колегії прийняті відповідні рішення.