Заходи, приурочені 68-й річниці Великої Перемоги

З метою вшанування ветеранів війни, пам’яті полеглих у роки Великої Вітчизняної війни протягом квітня-травня у 38 загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд тематичних заходів, присвячених пам’ятним датам Перемоги, в тому числі мітинги, зустрічі, уроки мужності, лекції, бесіди  з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. « Їх славні імена в літописі Великої Вітчизняної війни», «Ваш подвиг житиме вічно», «Пройдуть роки, десятки років…Цього ніколи не збути…» .

Учні загальноосвітніх навчальних закладів району взяли активну участь в акції до Дня Перемоги «Напиши листа ветерану: від руки - значить від серця», оголошеній Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта», у рамках Всеукраїнського руху на підтримку воєнного покоління. Крім того взяли участь в акціях «Доброго ранку, ветеране!», «Букет ветерану».

Активізовано роботу шкільних волонтерських загонів з допомоги  учасникам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, солдатським вдовам, одиноким престарілим. Надається посильна допомога на присадибних ділянках, по господарству. Юні волонтери долучилися до поздоровчих акцій та операцій : «Доброго ранку, ветеране!», «Солдатський трикутник», «Букет ветерану».