Легка атлетика

Нещодавно відбулося  проведення районних змаганнь з легкоатлетичного чотириборства серед загальноосвітніх шкіл в залік ХХІ спортивних ігор школярів. В змаганнях приймали участь учні 2000-2001 років народження, які змагалися в бігу на 60 метрів, дівчатка на 500 метрів і юнаки на 800 метрів, метанні м’ячика, та  стрибку  у довжину.

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів прийняло участь 20 команд,   в складі якої виступало 2 хлопчика та 2 дівчинки, по сумі 4 видів перемогу святкували Надточій Дмитро і Шкіль Вікторія (Перехресівська ЗОШ) і в командному заліку І місце зайняла Перехрестівська ЗОШ (вчитель фізичної культури Стеценко Констянтин)

Серед загальноосвітніх закладів І-ІІ ступенів прийняло участь 7 команд, в особистому заліку не було рівних Майбороді Анжелі (Кашпурівський НВК) та Васелині Валентині (Василівська ЗОШ), в командному заліку перемогу святкувала команда Василівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Тарасов Богдан).

Призери та переможці в особистому та командному заліку нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.