Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

17 травня 2013 року відбувся урочистий захід присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва у  оновленому приміщенні  читального залу районної бібліотеки.

Привітати  зі святом працівників культури Роменщини  завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Татарінов Володимир Миколайович та заступник голови  районної ради Ващенко Наталія Вікторівна. Почесною грамотою Роменської районної державної адміністрації нагородили: директора Коржівського сільського будинку культури Карпенка В.В.  та почесною грамотою Роменської  районної ради завідуюча Вовківським сільським клубом  Назаренко Н.П.

За сумлінну та плідну працю було нагороджено грамотами Управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації:  керівника народного  вокального аматорського ансамблю «Ветеранські голоси» Каливод П.С.  та  учасника вокально-інструментального ансамблю «Посульські козаки» Рішняка А.І. Грамотами та подяками відділу культури районної державної адміністрації за сумлінну та плідну працю відзначили Васильченко В.М; Сокол В,І; Костенко А.М; Остапенко І.М; Коропець М.Г; Бєлєцка В.В; Пятчанін К.Г.  

В ході свята говорилося  про те, що  Всеукраїнський день працівників культури – це щорічне одноденне свято для тих людей, які протягом року творять такі свята для всіх інших. І потрібно подякувати їм за це, бо без них не було б не те, що дискотек чи урочистих концертів, не було б того голосу, без якого вже не такою є українська пісня, музики, яка щоразу кличе до танцю і, звичайно, великої культурної спадщини, яку роками несуть вони від покоління до покоління.

Після цього для всіх працівників культури відбулася екскурсійна поїздка до Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, який розташований неподалік міста Лубни на правому березі р.Сули.