Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня в закладах культури району

Зал будинку культури заповнили мешканці села, яких привітали народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Посульські козаки» кер. Володимир Мелешко, жіночий вокальний ансамбль кер. Віктор  Сокол, фольклорний ансамбль та ансамбль народних інструментів кер. Анатолій Ріщняк. Також всіх присутніх привітали солісти Володимир Мелешко, Анна та Наталія Чорна, Іван Остапенко, Віктор Черевко, Анатолій Бик та багато інших учасників художньої самодіяльності. Найбільше запам'яталися присутнім наймолодші учасники Люба Сітак та Віка Кривогуз, які привітали своїх мам, бабусь та всіх жінок гарними піснями.

Святковий концерт відбувся й у Плавинищенському сільському будинку культури. У фойє будинку культури була розміщена фотовиставка "Наші таланти" на якій було представлено дитячі роботи весняної тематики, вироби із тіста, бісеру та квілінгу. Прозвучали святкові привітання для жінок, вірші та пісні, у виконанні Івана Остапенко, Аліни Смаль, Катерини Таратун, Ангеліни та Віки Крюкових та ін. І без гумору  не обійшлося, сценка  про Стецька та Уляну повеселила всіх присутніх. Глядачі добре відпочили, отримали святковий настрій та задоволення від концерту.

Не менш яскравий захід відбувся у Москалівському ОДР, куди приїхали привітати жінок учасники художньої самодіяльності Біловодського СБК та дитячої музичної школи.

Також цікаві заходи відбулися в Коржівському, Ведмежівському, Перехрестівському, Галківському сільских будинках культури та в багатьох інших закладах, адже вже стало доброю традицією, що саме цей день по вінця сповнений щирими емоціями,  він неповторний і багатобарвний, як неповторне і багатогранне життя.

Тож, вклоняючись Вам, шановні жінки, зичимо земних радощів, щастя у дітях, злагоди і благополуччя у ваших родинах.