В РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКИХ БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ

В Роменській  районній бібліотеці для  працівників сільських бібліотечних закладів відбувся семінар-практикум «Бібліотека, як середовище розвитку і впливу на читацькі уподобання користувачів-дітей».

Методистом по роботі з дітьми Ткаченко Н.О. були надані методичні  та практичні консультації за темами: «Програма читання дітей влітку« Канікули з книгою», «Проведення заходів для користувачів – дітей у бібліотеці  під час канікул»., завідуючою організаційно-методичним відділом Гордієнко А.В. проведено практичне заняття  «Організація книжкових виставок у бібліотеці, як ефективний метод  популяризації бібліотечного фонду». Був проведений майстер-клас завідуючою відділом обслуговування районної бібліотеки Костенко Н.П. по проведенню змістовного дозвілля користувачів-дітей у бібліотеці.

Була проведена година взаємних порад «Професійний тандем», на якій досвідом  своєї роботи поділилися з колегами завідуючі Смілівської сільської бібліотеки  Римар Л.П., Гудимівської – Мирна Н.І.,бібліотекарі  Гришинської  сільської бібліотеки Сичова Г.І.,Голінської –Загута В.Ф.,Глинської –Драч Н.С.