Відбувся виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу» у Великобубнівській сільській раді

У виїзному прийомі прийняли участь Кір'ян Н.Б. (заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій  управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Радченко М.В. (головний спеціаліст-експерт з умов праці відділу з питань  праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Коваленко К.В. (державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації),  Корицька В.Г. (заступник директору Роменського  районного  територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Куценко С.В. (головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі).

В ході роботи спеціалістами «мобільного соціального офісу» проведено співбесіди з населенням, надавались консультації стосовно призначення та виплат державних допомог, щодо призначення житлових  субсидій,  пенсійного забезпечення. Також вивчалося питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.

Робота спеціалістів «мобільного соціального офісу» забезпечує в межах своїх повноважень реалізацію державної політики соціального захисту населення та сприяє покращенню соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населення шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання громадян.