В РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ПРИВІТАННЯ ВИХОВАНЦІВ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ СІМ’Ї ЧУХАЛІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей відбулося урочисте привітання вихованців дитячого будинку сімейного типу сім’ї Чухалів в с.Бацмани Малобубнівської сільської ради.

“В Роменському районі активно реалізуються завдання і соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича щодо створення умов для сімейного виховання”, -  зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Татарінов В.М. вітаючи дітей зі святом та вручив вихованцям дитячого будинку подарунок – сучаний комп’ютер, побажав дітям міцного здоров'я, успіхів у навчанні, щастя, добра та сімейного затишку.   

Також  в урочистій обстановці відбулося вручення диплому матері-вихователю будинку сімейного типу Чухаль Світлані Вікторівні за зайняте третє місце  в номінації “Жінка-мати” обласного конкурсу “жінка року”.

Діти подякували за постійну увагу і турботу, за постійну підтримку та допомогу органів влади та привітали гостей чудовими виступами та гарними піснями.