З МЕТОЮ ЗБЕРЕЖЕННЯ ГОЛОВНОГО СКАРБУ – ЛЮДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я

Одне із найпріорітетніших завдань нашої держави – забезпечення медичного персоналу лікувально-профілактичних закладів новітнім обладнанням для діагностики та лікування різноманітних захворювань

Вже традиційно, напередодні Нового року, в залі засідань Роменської районної державної адміністрації відбулася презентація чергової передачі для підрозділів Роменської центральної районної лікарні сучасної діагностичної апаратури.

В урочистому заході взяли участь голова Роменської районної державної адміністрації Білоха В.О., перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М., голова Роменської районної ради Переваруха В.Я., заступник голови Роменської районної ради Малик В.М., керівники структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації, депутати районної ради, сільські голови, працівники адміністративного підрозділу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району», заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Жук І.Л., завідувачі онкологічним та хірургічним відділеннями Натягянчук М.І. та Штогрін В.П., представники ЗМІ.  

Придбане за рахунок районного бюджету, з залученням коштів сільських рад, діагностичне обладнання та інше медичне устаткування заплановано найближчим часом передати в пологове, хірургічне, реанімаційне та кардіологічне відділення Роменської центральної районної лікарні.

Голова Роменської районної ради Переваруха В.Я. відзначив важливість та актуальність даного заходу: «Враховуючи сучасний стан матеріально-технічної бази лікувальних закладів району, в тому числі і Роменської центральної районної лікарні, є нагальна необхідність в оновленні медичного обладнання».

З презентацією відеоматеріалів виступив головний лікар комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району» Козаченко М.І. Микола Іванович зазначив, що вже не вперше за кошти районного бюджету проводиться придбання та передача медичного і діагностичного обладнання для оновлення матеріально-технічної бази Роменської центральної районної лікарні. Це дасть змогу проводити обстеження та лікування пацієнтів з числа жителів як міста Ромни, так і сільських жителів Роменського району на сучасному рівні.

Також були презентовані квартира для лікаря Глинської сільської лікарської амбулаторії та кабінети амбулаторного комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району» на території Роменської центральної районної лікарні.

Представники районної лікарні, висловлюючи слова подяки, у своїх виступах, зокрема, наголосили, що за останні 35 років нічого подібного не отримували. Дуже важливо і правильно, що кошти вкладаються в діагностичне обладнання для збереження самого найціннішого – людського здоров'я. Враховуючи велику поширеність онкологічних захворювань, придбання нової сучасної апаратури допоможе суттєво покращити своєчасну діагностику онкопатології на ранніх стадіях. Адже своєчасна діагностика та лікування дають можливість продовжити людське життя на довгі роки.

Здоров'я варто цінувати і берегти більш за все у своєму житті.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: