ГЕРОЇ ТВОРЯТЬ ДІЙСНІСТЬ – СУЧАСНІСТЬ ТВОРИТЬ ГЕРОЇВ

23 березня учениця 11 класу Бобрицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Олександра Карпець (керівник: педагог-організатор Рибка А.О.). гідно представила Роменщину на обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Герої сучасності – серед нас» у рамках реалізації обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!»

У своїй доповіді вона висвітлила важливу роль волонтерів на окупованих територіях сходу України. Олександра розповіла про тісну співпрацю школи з громадською організацією «Патріоти Роменщини», очолюваною капеланом Дмитрієм Долгим.

Школярі зі своїми сім’ями та учителями систематично долучаються до допомоги учасникам антитерористичної операції. Неодноразово учнівський, батьківський і педагогічний колективи брали участь в акції «Допоможемо воїнам АТО», збираючи для бійців продукти харчування, консервацію, теплі речі, засоби гігієни та кошти. Крім того, з особливою любов’ю та теплом діти займаються декоративно-ужитковим мистецтвом, пишуть листи, які потім передають через волонтерів військовослужбовцям-землякам.

Розповідаючи про отця Дмитрія, Олександра зазначила: «Він – людина з великої букви, патріот і мужній волонтер, який у важкі часи російської агресії разом зі своїми товаришами  взяв на себе відповідальність за допомогу українським захисникам. Неодноразово, аби хоча б трішки облегшити будні на передовій, проводив збір коштів на потреби добровольців та армії, захищав їх права в рідних селах і містах, опікувався тими, за кого не було кому заступитися».

Емоційна, змістовна доповідь була відмічена журі. Олександра Карпець отримала грамоту Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за кращу доповідь, представлену під час обласної краєзнавчої конференції «Герої сучасності серед нас».