ДОСЯГНЕННЯ ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ У ОБЛАСНИХ КОНКУРСАХ

Два місяці поспіль тривали І та ІІ етапи обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу у 2017 році. У І районному етапі конкурсу взяли участь 6 дошкільних закладів Роменського району та Хмелівський  навчально-виховний комплекс

Особливо креативно підійшли до інформаційного наповнення  сайтів у Великобубнівському, Бобрицькому, Андріяшівському, Плавинищенському дошкільних навчальних закладах. Кращим на І етапі визнано сайт Великобубнівського дошкільного навчального закладу «Центру розвитку дитини «Берізка».

Конкурс проводився відповідно  до Положення про проведення обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 18.05.2015 № 364-ОД та зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Сумській області 09червня 2015 року за № 53/1550. Його проведення  сприяло розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного Інтернет-середовища системи дошкільної освіти, підтримки діяльності сучасного дошкільного навчального закладу.

Над створенням сайту Великобубнівського дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «Берізка» Великобубнівської сільської ради Роменського району творчо працював увесь педагогічний колектив. За висновками журі ІІ обласного етапу даного Конкурсу зріс рейтинг Великобубнівського дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «Берізка» - він посів ІІ місце серед дошкільних навчальних закладів області.

Вітаємо педагогічний колектив дошкільного закладу та бажаємо творчих здобутків у майбутньому.