НА РОМЕНЩИНІ НАБИРАЄ ТЕМПІВ ЗАГОТІВЛЯ КОРМІВ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ТВАРИННИЦТВА

У Роменському районі успішно завершилася посівна компанія. В сільськогосподарських підприємствах  розпочалися «зелені жнива»

Як зазначив начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі Роменської районної державної адміністрації Микола Семко, перед трудівниками сільськогосподарських підприємств Роменського району стоять завдання заготовити для громадського тваринництва 4185 тонн сіна, 8370 тонн сінажу, 27900 тонн силосу.

Першими у районі приступили до заготівлі кормів: державне підприємство «Дослідне господарство Агрофірма «Надія», селянське (фермерське) господарство «Урожай», товариство з обмеженою відповідальністью «Ромни Інвест», селянське (фермерське) господарство Кривозуб Світлани Іванівни, виробничий сільськогосподарський кооператив «Зоря», товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Лан».

На сьогодні для громадського тваринництва у Роменському районі вже заготовлено: сіна – 850 тонн (20 % від потреби), сінажу – 3500 тонн (42 % від потреби).