НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ, ЯКЕ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ЗА СУБСИДІЯМИ, НЕ МАЄ ЗАЛИШИТИСЬ БЕЗ УВАГИ ТА ПІДТРИМКИ

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО на апаратній нараді під час обговорення питання забезпечення населення області житловими субсидіями у 2017 році

Очільник Сумщини заслухав звіти керівників міст і районів, профільних структурних підрозділів щодо актуального на сьогодні питання та підкреслив, що населення області потребує вчасної підтримки з боку держави, тож першочерговим завданням влади на місцях є повне сприяння громадянам у межах чинного законодавства.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА поінформувала присутніх про хід виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 № 320-ОД «Про організацію надання населенню житлових субсидій у 2017 році».

За її словами, станом на 1 серпня на Сумщині сума невикористаних субсидій, що повертаються до бюджету становить 472,7 мільйони гривень. А загальна сума частин невикористаних субсидій, що підлягають монетизації і включені до списків підприємств-надавачів послуг з електро- та газопостачання, становить 72,6 мільйони гривень. Максимальний розмір повернутої субсидії, що підлягає монетизації становить: з електропостачання – 135 гривень (150 кВт), з газопостачання – 695,79 гривні (100 куб. м).

Кількість сімей, яким перепризначена субсидія на наступний період з травня 2017 року, становить 239,3 тисяч, що складає 86,7%.

На сьогодні забезпечено перепризначення субсидії у повному обсязі у Шосткинському та Ямпільському районах. Нижчий показник у Липоводолинському (81,7%), Краснопільському (79,3%), Конотопському (74,1%), Кролевецькому (57%), Сумському (50,8%), Недригайлівському (26,4%) районах та у містах Охтирка (68,2%), Ромни (51,6%).

На завершення обговорення Микола Клочко доручив головам районних державних адміністрацій та міським головам ужити невідкладних заходів щодо призначення субсидії громадянам, термін дії якої закінчився у квітні 2017 року, на новий період.