ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОЇ НАЦІЇ

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов під час районних урочистостей до Дня фізичної культури і спорту

Бадьорого настрою та впевненості в майбутнє кожного громадянина нашої держави побажав посадовець, нагороджуючи Подякою голови Роменської районної державної адміністрації та голови Роменської районної ради кращих представників спортивної еліти Роменського району. За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, сумлінну працю, високі досягнення у спорті, високий професіоналізм Подякою нагороджено:

заслуженого тренера України з важкої атлетики Валерія Голуба,

вчителя фізичної культури Перекопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Михайла Леміша,

вчителя фізичної культури Овлашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Олексія Мусійка,

вчителя фізичної культури Великобубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олександра Кандибу,

тренера-викладача Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського Анатолія Осадчого,

вчителя фізичної культури Андріяшівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Володимира Пелепея,

вчителя фізичної культури Герасимівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Валерія Кліщенка,

вчителя фізичної культури Ярошівського навчально-виховного комплексу Світлану Запорожець.

«Тренеру-викладачу дитячо-юнацька спортивна школа ім. П.Калнишевського Олександру Голубу за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указом Президента України від 24.08.2017 №21/2017 присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Невтомною працею Олександра Голуба підготовлено 16 майстрів спорту, 2 майстри спорту міжнародного класу, його вихованці встановили шість рекордів України серед дорослих з важкої атлетики та 14 разів піднімалися на п’єдестал пошани міжнародної арени», – повідомив Володимир Татарінов.

«День фізичної культури і спорту своїм може вважати кожен з нас. Це свято покликано сприяти ствердженню здорового способу життя, згуртування усіх, кого зігріває спортивний азарт. І хоча спортсменами стають далеко не всі, більшість не забуває про фізичний гарт і в дорослому житті», – зазначила т.в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена Шаповалова під час нагородження грамотами кращих вихованців Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського.

За високі досягнення в обласних та Всеукраїнських змаганнях, пропаганду здорового способу життя, підняття іміджу Роменщини в спортивному житті області та України та з нагоди Дня фізичної культури і спорту грамоти отримали вихованці ДЮСШ: учень відділення біатлону Владислав Чихварь, учень відділення легкої атлетики Євген Слободянюк, учень відділення важкої атлетики Максим Попадинець, учень відділення важкої атлетики Артем Мишко, учень відділення біатлону Олександр Родітєлєв, а також учень Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Євгеній Худолій.