НАРАЗІ ПАТ «УКРНАФТА» ПРОВОДИТЬ РОБОТИ З ВІДНОВЛЕННЯ ПОСЛУГ ГАЗОПОСТАЧАННЯ У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

Про це повідомив журналістам голова облдержадміністрації Микола Клочко. За його словами, газопостачання на Роменщині має відновитися найближчим часом

Він зазначив, що обласна влада докладає максимум зусиль, щоб «Укрнафта» якнайшвидше виконала свої зобов’язання, адже затримка по Роменському районі саме за нею.

«Ще місяць тому ПАТ «Укрнафта» отримало від Державної служби геології та надр України відповідні спецдозволи на надрокористування, які були продовжені на 20 років, – зазначив очільник області. – Проте для початку видобутку вуглеводнів підприємству ще необхідно отримати Акти про надання гірничих відводів на відповідні родовища від Держпраці України. І саме на цій стадії процес трішки пригальмувався. Оскільки через те, що «Укрнафта» та Держгеонадра не змогли скоординувати свої дії («Укрнафта» надала не зовсім правильні документи Держпраці, а Держгеонадра зробила помилки у спецдозволах, на наш погляд, суто технічні), було втрачено певний час».

За словами Миколи Клочка, він особисто разом зі своїми заступниками та керівниками постраждалих районів кілька днів були в Києві, щоб вирішити це питання.

«Я дякую керівнику Держпраці Роману Чернезі, який відразу пішов на співпрацю, прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману і віце-прем’єр-міністру Володимиру Кістіону, що почули нас, терміново скликали нараду, – підкреслив Микола Клочко. – Були невідкладно виправлені помилки, а Держпраці України буквально день у день видали ці акти про надання гірничих відводів».

Уже на сьогодні Держпраці України погоджено матеріали по Анастасівському, Південно-Панасівському та Артюхівському родовищах.

«Наразі ПАТ «Укрнафта» планово проводить роботи з підготовки свердловин до відновлення видобутку вуглеводнів та відновлення послуг із газопостачання. І, як мені повідомляє ПАТ «Укрнафта», найближчим часом газ таки увімкнуть для населення», – сказав очільник області.