ВАЛЕРІЙ БІЛОХА: ВІДНОВЛЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ ЧОТИРЬОХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

Обласна та районна влада доклала максимум зусиль для того, щоб «Укрнафта» виконала свої зобов’язання та відновила газопостачання до чотирьох населених пунктів Роменського району

Про це зазначив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха під час прес-конференції з засобами масової інформації Роменщини.

«Хочу подякувати голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі Клочку, його заступникам, народному депутатові України Миколі Лаврику, депутатам обласної ради, працівникам Держпраці, активістам за кропітку роботу, яка була проведена по відновленню газопостачання до сіл Малі Бубни, Бацмани, Гаврилівка, Локня Роменського району», – підкреслив голова Роменської районної державної адміністрації.

За словами Валерія Білохи, сьогодні районну владу найбільше хвилює питання підключення ще двох населених пунктів Роменського району – Погожої Криниці та Заруддя, до яких газопостачання також припинено з 9 червня.

«Маємо надію, що протягом наступних двох тижнів до осель жителів цих сіл відновиться газопостачання», – зазначив Валерій Білоха.