НА РОМЕНЩИНІ ПРОВЕДЕНО УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 17-Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

28 червня в населених пунктах району відбулися заходи з нагоди 17-ї річниці Конституції України.

Представники районної державної адміністрації, Андріївської сільської ради спільно з учнівською молоддю та жителями сільської ради взяли участь в урочистому мітингу, що відбувся 28 червня в с.Андріївка біля пам’ятника Т.Г.Шевченка.

До присутніх з вітальним словом звернулися заступник голови районної державної адміністрації Карнаух В.І., сільський голова Ярошенко О.М., вчитель Андріївського НВК Бабій І.Ф., бібліотекар Андріївської сільської бібліотеки Лопата А.О. Своїми віршами привітали всих присутніх учні Андріївського навчально-виховного комплексу, була організована книжкова виставка.

Учасники мітингу відзначили, що прийняття Конституції визначило утвердження демократичного вектора розвитку нашої країни, закріпило за українським народом незаперечне право на суверенітет і самовизначення. Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії України.

Представники районної державної адміністрації, сільської ради спільно з учасниками мітингу поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.