ДІЯЛЬНІСТЬ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ СЬОГОДНІ І ЗАВТРА

На черговому семінарі для клубних працівників району розглянуто питання підготовки до річної статистичної звітності та планування роботи на наступний рік

Відкриваючи семінар, начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана Момот акцентувала увагу присутніх на головних культурно-мистецьких подіях року, що завершується, та наступного 2018 року.

Завідувач організаційно-методичним відділом комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» Надія Потій розкрила методику здачі первинної річної державної звітності сільськими клубними закладами та графік звітування.

Провідний методист Світлана Вощик ознайомила з перспективним планом діяльності клубних закладів в 2018 році та основними напрямками планування роботи.

Заступник директора комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтв» Володимир Мельник детально проаналізував документальну базу клубного закладу щодо придбань, ремонтів та пожежної безпеки, висловивши зауваження та рекомендації.

Учасники семінару отримали пакет документальних, методичних, сценарних та музичних матеріалів для допомоги в здачі річної звітності в електронному вигляді.