БУДЬМО МИЛОСЕРДНИМИ

День відкритих дверей під такою назвою відбувся в комунальному закладі Сумської обласної ради «Хмелівський психоневрологічний інтернат» з нагоди Міжнародного дня людей із інвалідністю

«Виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю – обов’язок людства. Від інтеграції людей з інвалідністю у життя нашого суспільства залежить наша цивілізованість», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов.

Голова Громадської ради інтернату Антоніна Костюк висловила слова вдячності за турботу про підопічних закладу та відзначила значне покращення їх матеріально побутових умов.

До уваги учасників заходу було представлено концерт за участю підопічних та працівників закладу, а також виставку індивідуальних та колективних творчих робіт мешканців інтернату. Для підопічних інтернату організовано святковий солодкий стіл та культурно-масові заходи.

«Інвалідність - це не вирок. Люди з інвалідністю можуть бути повноцінними членами суспільства, соціально активними людьми, які надихають багатьох з нас. Захищаючи гідність людей з інвалідністю, ми захищаємо своє людське обличчя», – наголосив начальник управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Олександр Даценко.