ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ – В ОЗДОРОВЧИХ ТАБОРАХ

Із завершенням роботи пришкільних таборів можна підвести підсумки роботи  фахівців із соціальної роботи, які реалізуючи соціальні ініціативи Президента України, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 16.05.2013 року № 187-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2013 року», розпорядження голови Роменської районної державної адміністрації від 28.05.2013 року № 147-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді влітку 2013 року» охопили профілактично - просвітницькою роботою всі пришкільні табори, що функціонували у межах їх зон обслуговування.

 Проведено 48 заходів, охоплено 1520 осіб. Надано 985 індивідуальних консультацій, якими охоплено  778  осіб. Для проведення заходів залучено лікаря-нарколога, лікаря-психіатра. Також розповсюджено 520 інформаційних листівок. Тематика заходів була різна, але мета єдина - довести дітям шкідливість вживання алкоголю, тютюну, наркотиків, формування у них навичок  здорового способу життя.

Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 1 по 19 червня проводилась  робота  у 37 пришкільних оздоровчих та 6 профільних таборах з питань  пропаганди здорового способу життя та профілактики негативних явищ у дитячому середовищі.

«Здоров'я - головний життєвий скарб!» - за такою темою фахівцем із соціальної роботи Вигівською В.Д. було проведено захід для учнів Новогребельської ЗОШ та Волошнівського НВК.

В пришкільному оздоровчому таборі відпочинку «Сонячний» , що знаходиться на базі Пустовійтівської ЗОШ 1-3 ступенів, фахівцем із соціальної роботи Зубачем В.І.  проведено бесіду на тему: «Здоровий спосіб життя та діти».

Фахівцем Матющенком А.С. проведено захід  для учнів 1-5 класів Анастасівської ЗОШ на тему: «Вплив алкоголю, куріння та наркотиків на організм дитини».

З учнями 3-4 класів Перехрестівської ЗОШ  фахівцем Кравченко Ю.В. проведено захід «Здорова дитина — здорова нація».

На базі Гудимівської ЗОШ фахівцем Карнаух Л.О. проведено захід на тему «Твоє здоров’я – у твоїх руках»

В оздоровчому таборі відпочинку «Ромашка», що знаходиться на базі Басівської школи I-III ступенів, оздоровчому таборі відпочинку «Сонечко», що знаходиться на базі Гаївської школи I-II ступенів та оздоровчому таборі відпочинку «Сонечко», що знаходиться на базі Хмелівського НВК I-III ступенів фахівцем Нагорним М. С. було проведено бесіди на тему: «Здоровий спосіб життя.».

У Великобубнівській ЗОШ за участю фахівця  Яременко Т.П. пройшла година спілкування «Ні – шкідливим звичкам».

З метою профілактики нещасних випадків серед дітей фахівцем Гусеницею А.В. проведена бесіда  для вихованців Глинської СЗОШ – інтернат та учнів  Глинської   загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.  на тему: «Профілактика дитячого травматизму».

В пришкільному таборі Зарудянської ЗОШ І-ІІ ст. Мошною К.І.  була проведена бесіда на тему: «Добрі та погані звички».

На базі Бобрицької ЗОШ  I-III ступенів фахівцем Бохан А.А. проведено захід на тему: « Основи здорового способу життя» та для учнів старших класів за участю лікаря  - психіатра  Роменської психіатричної лікарні Подрєза  С.М. проведений захід «Вплив шкідливих звичок на організм людини».

Фахівці із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді творчо підійшли до проведення профілактично-просвітницьких заходів. В невимушеній атмосфері з учнями проводились цікаві рольові ігри, конкурси малюнків, загадок та кросвордів, дітям пропонували переглянути відеоролики, цикли мультиплікаційних фільмів з даної тематики.