ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ КЛУБНИХ ПРАЦІВНИКІВ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

03 липня 2013 року відбувся семінар-практикум для клубних працівників Роменського району, на якому було розкрито тему: «Специфіка постановчої роботи в аматорському театральному колективі та роль керівника в цьому процесі».

Відкрила семінар начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Кондратенко Т.М. На семінарі-практикумі виступили виконуюча обов’язки завідуючої Роменського організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи Мотиль Т.А. та методист Роменського організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи  Лихварь С.В.

Також на семінарі-практикумі пройшло обговорення питання підготовки та проведення Дня району та обласного фестивалю народної творчості «Дивограй», що відбудуться 14 липня 2013 року в с. Пустовійтівка. Були розглянуті інші питання.

По закінченню семінару кожен працівник клубного закладу отримав добірку матеріалів «На допомогу клубним працівникам», підготовлену працівниками Роменського організаційно-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи.