НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НОВІ ПІДХОДИ ДО НАВЧАННЯ

На базі Хмелівського НВК відбувся семінар – практикум вчителів 4-х класів, які з 1 вересня 2018 року будуть навчати першокласників в умовах Нової української школи

Тема семінару «Інтегровані уроки як умова створення якісного освітнього простору» була опрацьована на теоретичній частині, а практично педагоги відвідали інтегрований урок з української мови, трудового навчання та музичного мистецтва «Складання текстів письмових запрошень.

Виготовлення декорованої листівки-запрошення на свято» провела вчитель початкових класів ІІ кваліфікаційної категорії Юлія Сачава.

Учасники семінару взяли активну участь у методичному квесті «У пошуках скарбів». Технології ніколи не замінять вчителя, але вчитель, який ефективно застосовує технології для розвитку своїх учнів, замінить того, хто ними не володіє. Педагоги показали, що вміють працювати в команді, виявили знання інноваційних технологій, педагогіки, методики, продемонстрували свою ерудицію, компетентність та готовність змінюватись.

Методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Наталія Бондаренко, підрдячи підсумок семінару, звернула увагу вчителів на основні вимоги Нової української школи та створення освітнього середовища для першокласників.