ЗГАДУВАТИ ВАЖКО – ЗАБУТИ НЕ МОЖНА

У Бобрицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулась зустріч педагогічного та учнівського колективів з випускником школи – кіборгом Олександром Морозовим

Упродовж майже трьох років родина, волонтери, громадськість боролися за звільнення хлопця з полону. Нарешті довгоочікувана мрія здійснилася і наш земляк повернувся до рідної домівки. Не було меж радості школярів, коли дізналися, що їхній герой завітає на зустріч з ними.

По-святковому вбрані діти з великим нетерпінням чекали на молодого, красивого, сильного воїна-кіборга. Важко було добирати слова, щоб не зачепити за живе ще болючі рани від втрати побратимів, важко пережитого полону, тож хвилювалися всі.

Школярі розпитували про першу вчительку, улюблені предмети, шкільну дружбу. Олександр підкреслив, що справжня дружба дуже допомагає в житті. Згадуючи шкільні роки, розповів, як дуже хотілося швидше подорослішати, але тільки тепер розуміє, що дитинство – найкраща пора.

Юнак зазначив, що, отримавши повістку, ні хвилини не вагався і відразу став на захист своєї землі. «Військові в умовах бою завжди мобілізують усі свої сили, щоб вистояти, захистити свою державу, своїх рідних. Доводилося дивитися не раз смерті у вічі, бачити, як гинуть люди. Після пережитого переглядаються життєві цінності, змінюються пріоритети», – наголосив Олександр.

З теплотою, ніжністю і турботою розповідав герой про своїх побратимів, товаришів по службі, з тривогою згадував товаришів, з якими перебував у полоні,  більшість з яких ще й досі знаходиться у неволі, з надією висловив сподівання на їхнє швидке повернення додому.

Дуже багато запитань прозвучало з вуст учнів школи. Олександр щиро відповів на кожне з них, поділився своїми планами на майбутнє, чітко дав зрозуміти, що за необхідності знову стане на захист кордонів рідної Батьківщини.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих під час проведення антитерористичної операції, поклали квіти до пам’ятника Борцям за Незалежність та за Свободу України та пам’ятника Миколі Сінокопу.