ЗИМОВІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

Вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського зайняли призові місця на Всеукраїнських змаганнях з біатлону та легкої атлетики

У Всеукраїнських змаганнях з біатлону серед юнаків та дівчат, які проходили минулого тижня спочатку в м. Суми, а потім у м. Тростянець, брали участь спортсмени дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумської області, м. Харків, м. Київ, Київської області, Львівської області. Вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського показали високі результати в індивідуальних дисциплінах, а в естафетній гонці серед юнаків 2001-2002 р.н., 3 по 6 км, з двома вогневими рубежами команда в складі Владислава Чихаря, Олександра Родітєлєва, Ярослава Кладкового зайняла призове третє місце.

Готував спортсменів тренер-викладач Микола Прядка.

З 22 по 23 лютого в м. Суми проводилися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні на призи Заслуженого майстра спорту України Юрія Білонога серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодші. Серед призерів змагань – спортсмени ДЮСШ ім. П.Калнишевського: Євген Слободянюк показав третій результат у потрійному стрибку, а Катерина Валуйко зайняла друге місце у штовханні ядра.

Готував команду тренер-викладач Володимир Фенько.