ДИРЕКТОРИ ШКІЛ РОМЕНЩИНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ ВАЖЛИВИХ РЕФОРМ В ОСВІТІ

На важливості співпраці влади з учасниками навчально-виховного процесу у створенні сприятливого освітнього середовища в рамках Нової української школи наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов

Під час засідання постійно діючого семінару директорів закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів в умовах інноваційних змін» на базі Анастасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів директори шкіл району обмінялися досвідом, окреслили шляхи реалізації та впровадження Концепції Нової української школи у закладах освіти району, поділилися ідеями як зробити школу відкритою, сучасною, цікавою.

«Головне завдання сучасного суспільства – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті», – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена Шаповалова.

Для вчителів початкових класів району, які в 2018-2019 навчальному році навчатимуть першокласників, та директорів проведено екскурсію навчальним закладом, презентовано класну кімнату першого класу, обладнану відповідно до методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи.

Учасники засідання ознайомилися з досвідом педагогів, долучилися до обговорення важливих реформ в освіті. Директор Анастасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лідія Баскакова, модератор заходу, провела інтегроване заняття з елементами тренінгу.

До уваги присутніх було представлено виставку дитячих творчих робіт, літературно-музичну композицію «Моє село – історія жива».

Підбиваючи підсумки семінару, голова міськрайонної професійної спілки працівників освіти і науки України Микола Тарала наголосив, що співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – вчителів, учнів, адміністрації та батьків – наріжний камінь, який допоможе змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя.