ЗВІТУЄ АКТИВНА ТА ІНІЦІАТИВНА МОЛОДЬ РОМЕНЩИНИ

«Саме така активна, прогресивна та ініціативна молодь, як ви, буде будувати нашу державу!», висловив своє захоплення учнівством перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир Татарінов під час звітно-підсумкової сесії Ради старшокласників

На сесії були підведені підсумки роботи Ради старшокласників Роменщини у 2017-2018 навчальному році. Голова Ради старшокласників Роменщини Богдана Топчій акцентувала увагу на патріотичній, благодійницькій та волонтерській роботі старшокласників району.

Більш детальніше про волонтерську діяльність старшокласників району звітувала учениця опорного навчального закладу «Великобубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області» Анастасія Мироненко.

Учениця Хмелівського навчально-виховного комплексу Тетяна Балюра у своєму звіті розповіла про роботу учнівського самоврядування в їхній школі. З підсумками районного соціального опитування «Портрет молоді: цінності та орієнтири нового українського покоління» виступила учениця Біловодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Алла Костяк.

З умовами літнього оздоровлення учнівської молоді району у 2018 році ознайомила завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Оксана Бойко.

Перший заступник голови Роменської райдержадміністрації Володимир Татарінов підвів підсумки районного етапу Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» та вручив подяки Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» волонтерам, учнівським та педагогічним колективам загальноосвітніх навчальних закладів району за активну участь у акції, розвиток благодійності у районі.