СУМЩИНА РАЗОМ З УСІМ СВІТОМ ВІДЗНАЧИЛА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

На Сумщині близько 3000 матерів-героїнь, 4500 родин, де виховуються діти з дитячих будинків – усі вони сьогодні відзначають по-справжньому тепле і  затишне свято – Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош привітав учасників яскравого свята

У залі Сумської обласної філармонії панувала справжня родинна атмосфера – радісні діти від малого до великого, щасливі батьки приймали вітання від обласної влади, громадськості, духовенства. А багатодітні матері, у яких сяяли очі від дійсно жіночого щастя, ділилися своїми життєвими історіями, які надихають і зачаровують.

«Ми вистраждали цей сміливий крок, бо довгих  п’ять років не могли мати власних дітей, тоді і зважилися подарувати свою любов дитині з дитбудинку. Після цього нам Бог подарував своє маля, однак ми вирішили не зупинятись і взяли з дитбудинку ще вісьмох. А секрет щастя – це наші діти, ми їх дуже любимо. Завдяки їм у домі завжди панує радість і сміх», – поділилися Андрій та Людмила Калантаєвські та додали, що, звичайно, отримують допомогу і від держави, і від обласної влади, і від району.

Їхні 14-річні донечки Вікторія і Юлія розповіли, що для них родина – це сімейний затишок, де є мама і тато, які люблять своїх дітей. «Ми усі свята проводимо разом за великим столом, однак наші однокласники постійно дивуються, що ми маємо так багато братів і сестер». Вікторія виховується у родині тільки з лютого цього року, а Юлія вже 12 років, однак вони однаково сильно відчувають батьківську любов.

А на запитання, чи змогли б сестри у майбутньому створити подібний дитячий будинок сімейного типу, відповіли, що, насправді, це дуже сміливий крок і їхня мама неймовірно хоробра жінка, бо виховання стількох дітей потребує багато терпіння, сил і любові.

«У минулу неділю світ відзначав День матері, сьогодні ми святкуємо Міжнародний день сім’ї – ці свята дуже пов’язані між собою, бо кожен з нас, коли згадує про родину, то перш за все уявляє маму, хто як не вона завжди нас підтримає і буде поруч. Саме вона є прикладом ніжності, любові й тепла. А зі справжніх міцних сімей і утворюється щаслива нація. Бажаю усім родинного затишку і тепла. Ми пишаємось вами!», – зазначив у вітальному слові Іван Боршош.

З нагоди Дня матері і Міжнародного дня сім’ї посадовець вручив подяки голови облдержадміністрації багатодітним родинам, які беруть на себе відповідальність і дарують батьківське тепло багатьом діткам.