ВІДПОЧИНКОВО-ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ СТАРТУВАЛА

На базі закладів загальної середньої освіти Роменського району розпочали свою роботу 47 пришкільних таборів: 32 пришкільних табори з денним перебуванням (1336 дітей) та 15 пришкільних профільних англомовних таборів (414 дітей)

Крім того, на базі шкіл працюватимуть 17 однотижневих мовних таборів. Діти матимуть можливість отримати досвід спілкування іноземною мовою, розширити кругозір та мотивувати себе до вивчення іноземної мови в подальшому. Усього відпочинковими послугами влітку 2018 року планується охопити 1750 дітей, 103 дітей – оздоровчими послугами.

Реалізувати права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задовольнити інтереси і духовні запити дітей, розвивати творчі здібності та інтереси, світогляд дітей, прагнення активно пізнавати світ і себе в ньому, виробляти навички культури спілкування, дитячу ініціативу, почуття прекрасного, виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до природних багатств, спонукати до активної екологічної діяльності, бажання приносити радість людям – основна мета відпочинкових закладів.