РЕКЛАМА АЛКОГОЛЮ ПІД ЗАБОРОНОЮ

Предметом зустрічі представників Роменської міської ради та Роменської районної державної адміністрації із суб’єктами господарської діяльності міста Ромни та Роменського району стало дотримання законодавства про рекламу алкогольних виробів

«Відповідно до законодавства з 1 липня 2015 року пиво вважається алкогольним напоєм, – зазначила начальник управління економічного, агропромислового розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олена Гребенюк. – Згідно Закону України «Про рекламу» заборонено брендування логотипами алкогольних напоїв (переважно пива) парасольок, крісел чи столів на літніх майданчиках, зовнішнє брендування торгових точок (вітрин або вікон стаціонарних об’єктів торгівлі та малих архітектурних форм), зображеннями алкогольних напоїв, в тому числі пива, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої».

Заступник міського голови Сергій Хоронько наголосив на тому, що відповідальність за порушення законодавства про рекламу несуть в тому числі розповсюджувачі реклами, винні в порушенні встановленого законодавством порядку розповсюдження та розміщення реклами.

«Суб’єкти господарювання, які надали згоду на розміщення на фасадах своїх приміщень, холодильному обладнанні, на зонтах, столах, стільцях, тощо реклами алкоголю несуть відповідальність як розповсюджувачі. Особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону», – зазначив посадовець.