ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ЛЮДЕЙ З НИЗЬКИМИ ДОХОДАМИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПРІОРИТЕТОМ У РОБОТІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Надання житлових субсидій та пільг, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – саме ці питання розглянуто на черговому засіданні районної комісії з питань надання населенню соціальної допомоги, субсидій та пільг, яке відбулося в управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації

«Активне впровадження реформ у соціальній сфері дає змогу втілювати в життя принципи соціальної справедливості й забезпечити постійне підвищення добробуту населення», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ під час засідання.

З метою посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню соціальної допомоги на засіданні розглянуто 10 заяв.

Членами комісії задоволено 8 заяв щодо надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива, 2 заяви щодо отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї та 1 заяву щодо надання пільг за фактичним місцем проживання. Всі звернення детально вивчені та опрацьовані. З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісією прийняті відповідні рішення.