КОЖЕН ПРИ ПОТРЕБІ МАЄ СТАТИ НА ЗАХИСТ РІДНОГО КРАЮ

Сьогодні в Роменському районі розпочалися перші в Сумській області навчальні збори з загоном територіальної оборони, до яких долучилися мешканці Роменського та сусідніх районів, підприємці, працівники підприємств, установ і організацій

За словами заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША, головні зусилля влади всіх рівнів та військових спрямовані на створення дієвої системи територіальної оборони, забезпечення належного захисту населених пунктів, територій, де живуть і працюють жителі області. Резервісти перебуватимуть не в зонах і районах проведення бойових дій, а захищатимуть рідний край.

Сьогоднішні одноденні навчання є підготовкою до 10-денних навчань, які відбудуться з 28 вересня по 07 жовтня в Роменському районі, а потім в інших районах Сумської області.

Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок особового складу щодо участі у сучасному бою з володінням штатною зброєю, здійснення злагодження взводів у визначеній організаційно-штатній структурі, їх підготовку до виконання бойових завдань за призначенням, визначення реальності спланованих заходів.

«Ми горді з того, що перші навчання розпочалися на Роменщині, і забезпечимо виконання всіх поставлених завдань перед органами місцевої влади та участь наших громадян в обороні наших територій», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.

Після інструктажу всі учасники навчань відбули на полігон Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в селі Гаї, де будуть відпрацьовувати навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки. Будуть проведені заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, а також навчальні стрільби зі стрілецької зброї та інше.