ПАРТНЕРСТВО ВЛАДИ І БІЗНЕСУ

Під головуванням заступника голови Роменської районної державної адміністрації Ремінця В.В. відбулася виїзна нарада та зустріч з керівництвом Роменської виправної колонії № 56 с.Перехрестівка по питанню виконання комплексної обласної програми «Правопорядок на 2013-2015 роки», яка затверджена рішенням сесії Сумської обласної ради від 19.04.2013.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів Роменської районної державної адміністрації, голови сільських рад Роменського району. В ході обговорення виконуючий обов’язки директора виробництва РВК № 56 Загорулько В.І. ознайомив учасників заходу з продукцією, яка виготовляється на підприємстві, а це  постільна білизна, стільці, металовироби, зупинки, дитячі меблі, бесідки та багато іншого.

 Після обговорення Смілівський, Рогинський, Анастасівський, Пустовійтівський, Погожокриничанський, Перехрестівський сільські голови  замовили продукцію для дитячих садків та благоустрою населених пунктів.

Отже сьогодні влада і бізнес  працюють як партнери для досягнення головної мети – підвищення соціальних стандартів, створення комфортних умов для життя людей на селі.