В УПРАВЛІННІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ РОЗГЛЯНУТО МОЖЛИВІСТЬ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

Питання щодо надання права на призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу розглянуто під час чергового засідання районної комісії з питань надання населенню соціальної допомоги, субсидій та пільг

«Комісія працює з метою посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню всіх видів допомог, житлових субсидій та пільг», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

На розгляд комісії надійшло 22 заяви від жителів Роменського району. Членами комісії вивчено обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я. З метою повного та об’єктивного розгляду заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій на засіданні враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях. Членами комісії задоволено 19 заяв щодо надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива, 2 заяви щодо отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї та 1 заяву щодо надання пільг за фактичним місцем проживання.

За результатами розгляду звернень комісією прийнято відповідні рішення.