ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ АПАРАТНУ НАРАДУ В РОМЕНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

22 липня в Роменській районній державній адміністраціївідбулося  проведення апаратної наради, яку провів голова районної державної адміністрації Сєрік В.П.

В нараді взяли участь заступники голови, керівник апарату, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На нараді були розглянуті питання: “Про роботу відділу культури Роменської районної державної адміністрації з питань виконання вимог актів і доручень Президента України, розпоряджень і доручень голів Сумської обласної та Роменської районної державних адміністрації та інших нормативно-правових актів щодо організації роботи та перспективи розвитку музейної справи в районі”, по якому інформувала начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Кондратенко Т.М.

Тетяна Миколаївна наголосила, що на виконання Закону України “Про музеї та музейну справу”, а також з метою збереження культурних та промислових надбань минулих поколінь нашого краю на сьогоднішній день в Роменському районі працює 9 музеїв на громадських засадах, 2 громадські музеї, мають звання “народний”- це музей історії с.Житнє та музей історії с.Салогубівка. Також з метою збереження, розвитку і популяризації пам’яток історичного району “Посулля” на території Роменського району створений Державний історико-культурний заповідник “Посулля”. Працює краєзнавчий музей (м.Ромни) та музей Петра Калнишевського (с.Пустовійтівка).

Була розглянута інформація про кількість проведених екскурсій, інформаційних годин, розглянута робота музеїв, що працюють на громадських засадах, ін.

“Багату історію Роменського краю бережуть для нащадків музеї, що створювалися силами громадськості, учнівських, педагогічних колективів, при великій допомозі громади”- зазначила Тетяна Миколаївна.

Також були розглянуті питання щодо проведення ремонтних робіт, обладнання музеїв технічними засобами охорони, розглянуті інші питання.

Друге питання, що було винесене на розгляд апаратної наради було питання щодо стану роботи консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Роменської районної державної адміністрації в ІІ кварталі 2013 року.  

За результатами наради прийняті відповідні протокольні доручення.