РОМЕНЩИНА: ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» У ЯРОШІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

23 липня 2013 року в приміщенні Ярошівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу», з метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки та комплексного виїзного обслуговування населення району.

У виїзному прийомі прийняли участь Косенко Т.О. - головний спеціаліст сектору прийняття рішеннь відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації,  Бережна Н.М. - заступник завідуючого відділенням по наданню соціальної допомоги вдома Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Радченко М.В. - головний спеціаліст-експерт з умов праці відділу з питань  праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, Северин С.М. - соціальний працівник без категорії Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Шкура О.В. - спеціаліст з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Ромах та Роменському районі.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення та інше. Також вивчалось питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.

Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» здійснюватиме  прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Роменського району. Це дозволить наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприятиме підвищенню поінформованості громадян.