В ОБЛАСТІ УРОЧИСТО ЗУСТРІЛИ СВОЇХ ГЕРОЇВ

У місті Ромни відбулася хвилююча зустріч четвертого реактивного артилерійського дивізіону 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, який повернувся із зони бойових дій на сході України до місця постійної дислокації

Військові пройшли урочистою ходою від місця постійної дислокації бригади до центральної площі Ромен та хвилиною мовчання вшанували тих героїв, які загинули, захищаючи нашу державу – Україну.

«Ми пам’ятаємо, як все починалось у 2014 році. Як наші хлопці в умовах слабкої броні та відсутності досвіду йшли в наступ, відбиваючи атаки сильнішого агресора, – з такими словами звернувся до військових та жителів міста заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОРШ. – Але на наших очах Ви змужніли, загартували не тільки силу, але й волю. Сьогодні завдяки діям українського війська звільнено десятки міст Донецької так Луганської областей та відновлено там мирне життя. Вірю, що незабаром ми зможемо відновити повноцінні кордони нашої держави».

Під час урочистостей роменчани висловлювали своє захоплення мужністю військовослужбовців 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, які гідно проявили себе під час виконання бойового завдання у районі проведення ООС на сході України. Все це підтверджують чисельні відзнаки та нагороди від Уряду, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України. Військова частина також отримала від керівництва області, міста та району подарунки.

Бригада, виконавши свій професійний обов’язок, повернулася на місце постійної дислокації – м. Ромни, де на них чекає відпочинок, відновлення власних сил та здоров’я.

Зустріч бійців четвертого реактивного артилерійського дивізіону 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади завершилася проходженням урочистого маршу та оглядом бойової техніки.