ОСВІТЯНИ РОМЕНЩИНИ ВПЕВНЕНО КРОКУЮТЬ ШЛЯХОМ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

Вчитель Нової української школи носій суспільних і освітніх змін, активний учасник і провайдер реформ у системі освіти

«Настав час змінити підхід вчителя до навчання учнів, запропонувати дітям іншу модель, яка зробить з них не стільки «знаючих», скільки думаючих і мислячих, як того вимагають сучасні реалії», – зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації ОЛЕНА ШАПОВАЛОВА, відкриваючи районну педагогічну (не)конференцію «Освіта ХХІ століття. Професійне перезавантеження», яка відбулася на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Голова Роменської районної ради ВІКТОР ПЕРЕВАРУХА, вітаючи учасників заходу, відзначив, що реформування освіти перебуває у центрі уваги професійної спільноти педагогів, широких кіл громадськості, має високий рівень підтримки в державі, а освітяни Роменщини крокують в ногу з вимогами часу й активно прагнуть змін та професійного зростання.

Понад 200 педагогів взяли участь у роботі тематичних локацій, які проводили експерти: Людмила БІРЮК, Дарина БУРКА, Валентина ЗАВАДЬКО, Сергій ЛАВІРКО, Ольга ЛОБОДа, Світлана ШЕВЧЕНКО, Тетяна ШЕЯН.

Вчителі практично закріпили знання з використання хмарних сервісів в освіті, QR-кодів у навчанні, технології мейндмеппінгу, основних принципів медіаграмотності як важливої компетентності сучасного вчителя, організації розвивального середовища на території закладу освіти, засад збереження психоемоційного здоров’я учасників освітнього процесу.

Обговорення проблематики (не)конференції відбулося під час панельних дискусій, у яких взяли участь усі бажаючі поділитися досвідом та знаннями.

Дискусійний формат (не)конференції дав змогу відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці та розв’язання спільних задач.