РОЗПОВІДІ УЧАСНИКІВ АТО СТАЛИ НАЙКРАЩИМ ПРИКЛАДОМ У СПРАВІ ВИХОВАННЯ ГРОМАДЯНИНА-ПАТРІОТА УКРАЇНИ

Під гаслом «Герої поруч» у Хмелівській сільській бібліотеці відбулася зустріч з учасником АТО, захисником Донецького аеропорту Миколою ГЕРАСИМЕНКОМ, жителем села Сулими, нагородженим відзнакою Президента України орденом «За мужність»III ступеня

Миколу Герасименка та його побратима Івана ЯЦЕНКА, який щойно повернувся додому після закінчення контракту, вітали з поверненням до рідного краю представники влади, вчителі та учні Опорного навчального закладу «Хмелівський НВК».

«Мужність та звитяга захисників України, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, є найкращим прикладом для наслідування в справі виховання громадянина-патріота України», – зазначила Хмелівський сільський голова Ольга РИБАЛКО.

Під час щирого спілкування з бійцями присутні слухали розповідь про важкі будні захисників. Микола Герасименко зачитав власні вірші, написані ним під час служби.

У ході зустрічі відбулась презентація нової книги Алли ЯКИМЕНКО «Герої нашого часу. 19 історій ветеранів АТО», яка нещодавно надійшла до фонду сільської бібліотеки.

Настанови і розповіді воїнів-захисників стали для підростаючого покоління життєвим дороговказом, спонукають щиро і самовіддано любити свій народ, бути готовим до захисту рідної української землі.