В РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОРІЄНТУВАЛИ УЧНІВ ЩОДО ВИБОРУ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Під час профорієнтаційного заходу «Молодь обирає професію» випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти району зустрілись з викладачами навчально-наукового інституту історії та філософії СумДПУ імені А.С.Макаренка

«Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все подальше життя молодої людини», – наголосила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА, звертаючись до старшокласників.

Під час заходу майбутні абітурієнти дізнались про навчання, спеціальності, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії, передивились відеоролики про інститут історії та філософії, отримали ілюстровані інформаційні буклети. Викладачі навчально-наукового інституту історії та філософії СумДПУ імені А.С.Макаренка зорієнтували учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, спонукали молодь до опанування професій, надали інформацію про навчально-науковий інститут історії та філософії.

Директор навчально-наукового інституту історії та філософії СумДПУ імені А.С. Макаренка Юлія ПОДРЄЗ презентувала свій навчальний заклад, розповіла випускникам про умови навчання та можливості проходження практики, у тому числі за кордоном, про умови проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання з історії на базі Сум ДПУ імені А.С. Макаренка.

«Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих працівників. Тому, щоб правильно зробити вибір професії, молодь повинна мати інформацію про майбутню професію та порівнювати її зі своїми можливостями», – зазначила провідний фахівець Роменської міськрайонної філії Сумського центру зайнятості Наталія ЦВЄТКОВА.

Учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане у нагоді при вирішенні питання професійного вибору.