НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТЯНСЬКОЇ ГАЛУЗІ РОМЕНЩИНИ ОБГОВОРИЛИ ЗАСТУПНИКИ ДИРЕКТОРІВ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Розширене засідання ради методичного кабінету відбулося у конференц-залі методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації

Завідувач методичного кабінету Ніна ГАВРИЛЕНКО, презентувавши здобутки освітян району, наголосила на необхідності якісної підготовки випускників до державної підсумкової атестації.

Особливості реєстрації учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти для участі в ЗНО-2019 проаналізував методист Микола СИРОМЛЯ.

Під час засідання розглянуто та обговорено питання організації освітнього процесу в 1-х класах Нової української школи, стан викладання хімії у закладах загальної середньої освіти району, забезпечення належного функціонування офіційних веб-сайтів закладів загальної середньої освіти.

Із результатами участі школярів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів імені Т. Шевченка та П.Яцика ознайомили присутніх методисти Віктор ТКАЧЕНКО та Ірина СИРОМЛЯ. Тетяна ХУДОГОВА представила щоденник І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».

Під час підбиття підсумків роботи розглянуто ряд організаційних питань.