«ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ: 19 ІСТОРІЙ ВЕТЕРАНІВ АТО»

Книгу сумської журналістки Алли АКІМЕНКО з такою назвою презентували у Дібрівському будинку культури. У виданні вміщено розповіді про воїнів АТО, уродженців Сумщини, у тому числі жителя села Дзеркалька Роменського району Олександра КАРПЕНКА

«Кожен має знати про подвиги та труднощі, які спіткали сучасних героїв на полях війни. Наш обов’язок – дякувати всім, хто став на захист держави», – зазначив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ.

Робота над виданням тривала близько півроку, автор об’їздила усі 18 районів Сумської області, зустрілася з бійцями, їх родинами, друзями. Саме їхні спогади, розповіді про той період лягли в основу книги.

Олександр Карпенко, завітавши на презентацію, розповів про свої воєнні будні, відповів на численні запитання присутніх, зазначивши, що така книга повинна бути написана про кожного героя, учасника АТО.

Яскравим доповненням заходу стали патріотичні пісні у виконанні хору «Дібрівчанка» та авторський вірш «Балада» у виконанні Людмили ГИРИЧ.

Роменщина має знати своїх героїв, пишатися ними, цінувати тих, хто живе поряд і готовий був віддати життя за кожного з нас.