З УЧАСНИКАМИ АТО ОБГОВОРИЛИ НИЗКУ ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

Координаційні рада з надання допомоги учасникам антитерористичної операції – ефективний метод співпраці районної влади і учасників АТО. Саме тут знаходять своє вирішення всі проблеми і потреби учасників антитерористичної операції

«На сьогодні актуальними залишаються питання соціального захисту учасників АТО. Районна влада докладає зусиль, щоб права та пільги, гарантовані нашим захисникам державою, були забезпечені», – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, відкриваючи чергове засідання координаційної ради в Роменській районній державній адміністрації.

З учасниками АТО обговорили порядок надання пільг учасникам бойових дій та інвалідам війни; cтан забезпечення земельними ділянками, лікування та оздоровлення, а також надання соціальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Присутні на засіданні учасники антитерористичної операції на сході України активно включилися в діалог, задавали запитання, ділилися своїми проблемами та турботами.

За словами директора Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марини СУШКО, демобілізованим учасникам АТО та членам їх сімей надано 2716 соціальних послуг.

Координатор з питань забезпечення земельними ділянками Сергій ПРОНЬ повідомив, що 304 учасники антитерористичної операції Роменського району отримали земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.