РАЙОННА ВЛАДА ЗАКЛИКАЄ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ КОРИСТУВАТИСЯ ІНСТРУМЕНТАМИ, ЯКІ ДАЄ ДЕРЖАВА НА БЕЗПОВОРОТНІЙ ОСНОВІ

Районною програмою розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачено часткову компенсацію сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Про механізм отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах говорила з представниками банківських установ заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА.

За її словами, у Сумській області 8 суб’єктів підприємництва стали переможцями місцевих конкурсних відборів для отримання компенсації сплачених відсотків за кредитами, 4 з яких за 6 проектами отримали у 2017 та 2018 роках кошти як з районного (85,5 тис. грн.), так і з обласного (67 тис. грн.) бюджетів. Більшість отримувачів кредитів використали кошти на закупку сільськогосподарської техніки та обладнання (трактори, комбайни, причепи, автомобілі для збору молока тощо). Ця допомога сприяла розвитку власної справи та створенню нових робочих місць.

У 2019 році на фінансову підтримку представників малого та середнього бізнесу Районною програмою розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачено 400 тисяч гривень.

Під час зустрічі керуючі Роменськими відділеннями Приватбанку, Укргазбанку та Ощадбанку розповіли представникам малого та середнього бізнесу про нові банківські послуги та новації в банківській сфері для бізнесу.