ВЧИМО ДІТЕЙ ВИБИРАТИ ПРОФЕСІЮ

Фахівці Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагають вихованцям прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу вибирати майбутню професію

Під час профорієнтаційного заходу «Обираємо професію з дитинства» у Роменській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості учні ознайомилися з ситуацією на ринку праці міста Ромни та Роменського району, дізналися про послуги, які надає служба зайнятості.

«Улюблена робота робить людину щасливішою. А скориставшись послугами служби зайнятості, пройшовши тестування, ви зможете зробити правильний вибір», – запевнила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Анна ШУМАКОВА.

Вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу здійснили «подорож у світ професій»: ознайомилися з барометром професій, папками з описом професій та навчальними закладами, де можна здобути бажану професію, паспортами підприємств, скористалися довідковими матеріалами, що розміщені на тематичних стендах.

«Сподіваємося, що такі зустрічі й надалі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь», – зазначила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО.