«ЗІРКОВИЙ ШАНС» ПІДКОРИЛИ ЮНІ ТАНЦЮРИСТИ З РОМЕНЩИНИ

Три дитячих хореографічних колективи з Роменщини разом із багатьма обдарованими дітьми зі всієї України стали учасниками Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», що відбувся учора у м. Суми

Юні танцюристи привезли додому призові місця у номінації «народна хореографія».

Хореографічний колектив «Світанок» Біловодської сільської дитячої музичної школи (керівник Наталія ПУЧКО) виступив з композицією «У сосновому борочку» і виборов Диплом І ступеня у віковій категорії 12-15 років.

Дипломи ІІ ступеня отримав хореографічний колектив «Крокус» Біловодської сільської дитячої музичної школи (керівник Юлія НЕХАЄНКО) з композицією «Чарівна знахідка» у віковій категорії 12-15 років.

Дипломи ІІ ступеня отримав також колектив «Дзвiночок» Бобрицької сільської дитячої музичної школи (викладач Валентина КВАША) з композицією «Моя Україна» у вiковiй категорiї 8-11 рокiв.

Керівники колективів отримали подяки від журі за належну підготовку конкурсантів, а юні танцюристи – дипломи за активну участь. Наші хореографічні колективи також нагороджені сертифікатами на участь у фестивалях у Грузії та у м. Бердянськ.