МЕШКАНЦІ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ ПРАВОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Сумській області спільно зі спеціалістами центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги регулярно проводять консультації з правових питань для мешканців найвіддаленіших куточків області

Цього разу правники завітали на Роменщину, зокрема до жителів сіл Пустовійтівка та Бобрик.

Під час спілкування з юристами у громадян виникали питання щодо сплати аліментів, виплат дітям війни, субсидій, а також щодо спадкування, в тому числі порядку реєстрації речових прав на нерухоме майно за спадкодавцем, обговорювали алгоритм дій у разі пропущення строку для прийняття спадщини й розподілу спадкового майна між спадкоємцями.

Крім того, мешканці Роменського району, вже обізнані в реалізації кампанії Міністерства юстиції України «Відповідальне батьківство», розгорнутої в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», задавали питання щодо виїзду дітей за кордон та про податкову знижку. Нагадаємо, що це сума, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи й становить приблизно 18%. Разом з тим, проектом «Муніципальна няня» передбачено відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років (з 1 січня 2019 року розмір компенсації становить 1626 гривень щомісяця).

З інформацією про загальнонаціональний правопросвітницький проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» можна більш детально ознайомитися за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua/.